Домкрат MIOL 80-080
MIOL 80-080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-080
Домкрат гидравлический бутылочный Miol 20т (80-080) | 2 424 грн. |
Домкрат пляшковий MIOL 80-080 гідравлічний телескопічний | 3 521 грн. |
Домкрат гідравлічний Miol пляшковий 20т (80-080) | 2 418 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний (20 т 452 мм) MIOL 80-080 | 2 797 грн. |
Додаткові функції і можливості домкрата MIOL 80-080:
- Вбудована ручка для зручного перенесення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →