Домкрат MIOL 80-081
MIOL 80-081 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-081
Домкрат гидравлический бутылочный Miol 30т (80-081) | 4 852 грн. |
Домкрат пляшковий MIOL 80-081 гідравлічний телескопічний | 5 711 грн. |
Домкрат гідравлічний Miol пляшковий 30т (80-081) | 4 840 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний (30 т 465 мм) MIOL 80-081 | 5 598 грн. |
Додаткові функції і можливості домкрата MIOL 80-081:
- Вбудована ручка для зручного перенесення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →