Таль / лебідка Yato YT-5914
Yato YT-5914 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5914
Лебедка ручная Yato 1,53т (YT-5914) | 4 500 грн. |
Yato Механическая лебедка Yato 1.5 т 3 м (YT-5914) | 3 879 грн. |
Лебідка механічна канатна YATO YT-5914: F=1,5 kN, L=3 м, =6 мм | 4 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →