Компресор MIOL 81-110
MIOL 81-110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 81-110
Компрессор автомобильный с автостопом Miol (81-110) | 2 038 грн. |
Компресор автомобільний Miol 12В (81-110) | 2 012 грн. |
Автокомпресор Miol 81-110 | 2 038 грн. |
Автомобільний компресор з автостопом 35 л/хв 10 атм 12 в MIOL, 81-110 | 2 226 грн. |
Додаткові функції і можливості насоса / компресора MIOL 81-110:
- Функція Автостоп автоматичесски вимикає компресор при досягненні заданого тиску
РекомендуємоПорівняти в таблиці →