Мотошина Mitas C-18 120/90 -18 65R
Очікується у продажу 4 425 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: R; |
Mitas C-18 120/90 -18 65R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas C-18 120/90 -18 65R
Ціни на Mitas C-18 120/90 -18 65R |
---|---|---|---|---|
Mitas C-18 100/90 R19 57M | від 4 566 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas C-18 110/90 R19 62M | від 4 627 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas C-18 110/100 R18 64M | від 3 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas C-18 120/90 R18 65R | від 4 262 грн. | 6 пропозицій |