Велошина Mitas Charybdis V76 Classic 26x2.0
Mitas Charybdis V76 Classic 26x2.0 26x2.0"26x2.25" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Charybdis V76 Classic 26x2.0
Покрышка 26" x 2.0" (52x559) RUBENA CHARYBDIS V76 Classic черн. 5-10952469 | 495 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Charybdis 26x2,00 (52-559), черная 5-1095246 | 495 грн. |
Покришка Rubena&Mitas Charybdis 26 x 2,00 52-559 MTB (1085-5-10952469) | 495 грн. |
Модификації Mitas Charybdis V76 Classic 26x2.0
Ціни на Mitas Charybdis V76 Classic 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Mitas Charybdis V76 Classic 26x2.0 | від 495 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas Charybdis V76 Classic 26x2.25 | від 511 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →