Велошина Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1
Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1
Покрышка 26" x 2.10" (54x559) RUBENA OCELOT V85 Classic черн. 5-10952468 | 495 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Ocelot 26x2,10 (54-559), черная 5-10952468 | 495 грн. |
Покришка Rubena&Mitas Ocelot 26 x 2,10 54-559 MTB (1085-5-10952468) | 495 грн. |
Модификації Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1
Ціни на Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1 |
---|---|---|---|---|
Mitas Ocelot V85 Classic 20x2.1 | від 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 24x2.1 | від 468 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1 | від 495 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 27.5x2.1 | від 507 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1 | від 527 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.35 | від 715 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →