Велошина Mitas Flipper V70 Classic 700x35C
Фото 3 |
Mitas Flipper V70 Classic 700x35C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Flipper V70 Classic 700x35C
Покрышка 700 x35C (37x622) MITAS (RUBENA) FLIPPER V70 Classic 5-10951349 | 385 грн. |
MITAS Покрышка MITAS (RUBENA) 700x35C (37x622) FLIPPER V70 Classic black T | 383 грн. |
Велопокришка Mitas (Rubena) FLIPPER V70 Classic 700x35C (37x622) (TIR-B0-0 | 383 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Flipper 700x35C (37-622), черная 5-10951349 | 385 грн. |
Покришка Rubena&Mitas Flipper 700 x 35C 37-622 City Trekking (1085-5-10951 | 385 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →