Мотошина Mitas H-03 3 -18 52P
Відео 5Фото 7 |
Mitas H-03 3 -18 52P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas H-03 3 -18 52P
Ціни на Mitas H-03 3 -18 52P |
---|---|---|---|---|
Mitas H-03 2.75 -18 48P | від 1 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas H-03 2.75 R18 48P | від 2 674 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas H-03 3 -18 52P | від 1 879 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas H-03 3 R18 52P | від 1 797 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas H-03 3.5 -18 62P | від 2 505 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas H-03 3.5 R18 62P | від 2 411 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas H-03 3.25 -18 59P | від 2 533 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas H-03 3.25 R18 59P | від 2 191 грн. | 7 пропозицій |