Мотошина Mitas H-03 3.5 R18 62P
Відео 5Фото 7 |
Mitas H-03 3.5 R18 62P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas H-03 3.5 R18 62P
Усі ціни 13 →Mitas H-03 REINF 3.5 R18 62P | 2 697 грн. |
Mitas H-03 3.50 R18 62P Reinforced | 2 868 грн. |
Летние шины Mitas H-03 3.5 R18 62P Reinforced 1000418122 | 2 749 грн. |
Mitas H-03 3.5 R18 62P | 2 624 грн. |
Шини Mitas H-03 3,5 R18 62P | 3 426 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitas H-03 3.5 R18 62P
Ціни на Mitas H-03 3.5 R18 62P |
---|---|---|---|---|
Mitas H-03 2.75 -18 48P | від 1 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas H-03 2.75 R18 48P | від 2 679 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas H-03 3 -18 52P | від 1 901 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas H-03 3 R18 52P | від 1 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas H-03 3.5 -18 62P | від 2 606 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas H-03 3.5 R18 62P | від 2 415 грн. | 13 пропозицій | ||
Mitas H-03 3.25 -18 59P | від 2 543 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas H-03 3.25 R18 59P | від 2 196 грн. | 10 пропозицій |