Вантажна шина Mitas SFT 600/70 R30 152D
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas SFT 600/70 R30 152D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas SFT 600/70 R30 152D
Ціни на Mitas SFT 600/70 R30 152D |
---|---|---|---|---|
Mitas SFT 600/70 R30 152D | від 74 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas SFT 600/70 R30 155A8 | від 70 551 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas SFT 600/70 R30 155D | від 68 553 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas SFT 620/70 R30 166A8 | від 89 869 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas SFT 620/70 R30 178A8 | від 87 325 грн. | 4 пропозиції |