Кавоварка Moccamaster KBG Select Polished Silver хром (53970)
Відео 4Фото 5 |
Moccamaster KBG Select Polished Silver хром |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moccamaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moccamaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moccamaster KBG Select Polished Silver хром
Moccamaster KBG Select Polished Silver | 12 956 грн. |
Moccamaster KBG 741 Select Polished Silver (601030099) | 11 214 грн. |
Moccamaster KBG 741 Select Polished Silver (601030099) | 9 760 грн. |
Moccamaster KBG Select Polished Silver | 13 272 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Moccamaster KBG Select Polished Silver:
- Протикраплинна система
Модификації Moccamaster KBG Select Polished Silver
Ціни на Moccamaster KBG Select Polished Silver |
---|---|---|---|---|
Moccamaster KBG Select Pastel Yellow бежевий | від 10 920 грн. | 9 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Red Metallic бордовий | від 10 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Off White білий | від 10 050 грн. | 13 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Turquoise бірюзовий | від 10 208 грн. | 7 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Pastel Blue бірюзовий | від 11 673 грн. | 5 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Matt Black графіт | від 10 960 грн. | 5 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Fresh Green зелений | від 12 581 грн. | 4 пропозиції | ||
Moccamaster KBG Select Brushed Brass золотистий | від 11 104 грн. | 8 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Copper мідний | від 11 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Brushed нержавіюча сталь | від 14 350 грн. | 2 пропозиції | ||
Moccamaster KBG Select Forest Green оливковий | від 12 390 грн. | 4 пропозиції | ||
Moccamaster KBG Select Orange оранжевий | від 10 200 грн. | 12 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Yellow Pepper пісочний | від 10 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Pink рожевий | від 10 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Pastel Green салатовий | від 9 880 грн. | 16 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Midnight Blue синій | від 10 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Matt Silver сріблястий | від 9 682 грн. | 18 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Stone Grey сірий | від 9 360 грн. | 14 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Polished Silver хром | від 9 760 грн. | 4 пропозиції | ||
Moccamaster KBG Select Red червоний | від 9 880 грн. | 10 пропозицій | ||
Moccamaster KBG Select Brick Red червоний | від 12 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Moccamaster KBG Select Black чорний | від 10 320 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →