Кавоварка Philips All-in-1 Brew HD7900/50 чорний
Фото 7 |
Philips All-in-1 Brew HD7900/50 чорний |
|
Маркування (класифікація) назв кавомашин Philips & SaecoДетальний екскурс по маркуванням одного з найбільш популярних виробників кавомашин в світі
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips All-in-1 Brew HD7900/50 чорний
Усі ціни 36 →Кавоварка Philips All-in-1 Brew HD7900/50 | 9 199 грн. |
Philips Philips HD7900/50 | 9 199 грн. |
Philips HD7900 HD7900/50 | 9 199 грн. |
Капельная кофеварка Philips All-in-1 Brew HD7900/50 | 9 099 грн. |
Крапельна кавоварка Philips HD7900/50 | 8 852 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →