Рюкзак Moleskine Metro Rolltop 30 л
Фото 36 |
Moleskine Metro Rolltop |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moleskine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moleskine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moleskine Metro Rolltop 30 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Moleskine Metro Rolltop (сапфир) ET20FMTRBKB20 | 7 370 грн. |
Городской рюкзак Moleskine Metro Rolltop Сапфир ET20FMTRBKB20 | 7 370 грн. |
Міський рюкзак Moleskine Metro Rolltop Чорний (ET20FMTRBKBK) ET20FMTRBKBK | 7 370 грн. |
Рюкзак Moleskine Metro Rolltop (черный) ET20FMTRBKBK | 7 370 грн. |
Рюкзак Moleskine Metro Rolltop (темно-зеленый) ET20FMTRBKK6 | 7 370 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →