Рюкзак Moleskine Classic Poliamid Backpack 13 л (ET86UBKB20)
Фото 5 |
Moleskine Classic Poliamid Backpack |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moleskine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moleskine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moleskine Classic Poliamid Backpack 13 л
Рюкзак Moleskine Classic (сапфир) ET86UBKB20 | 7 370 грн. |
Рюкзак Moleskine Classic синий ET86UBKB20 | 7 370 грн. |
Міський рюкзак Moleskine Classic Сапфір (ET86UBKB20) ET86UBKB20 | 7 370 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →