Рюкзак Moleskine Classic Rolltop 17 л
Фото 3 |
Moleskine Classic Rolltop |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moleskine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moleskine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moleskine Classic Rolltop 17 л
Усі ціни 7 →Рюкзак Moleskine Classic Rolltop (сапфир) ET86RBKB20 | 8 540 грн. |
Рюкзак Moleskine Classic Rolltop синий ET86RBKB20 | 8 540 грн. |
Міський рюкзак Moleskine Classic Rolltop Темно-сірий (ET86RBKG22) ET86RBKG | 8 540 грн. |
Рюкзак Moleskine Classic Rolltop (черный) ET86RBKBK | 8 540 грн. |
Рюкзак Moleskine Classic Rolltop черный ET86RBKBK | 8 540 грн. |
Міський рюкзак Moleskine Classic Rolltop Сапфір (ET86RBKB20) ET86RBKB20 | 8 540 грн. |
Міський рюкзак Moleskine Classic Rolltop Чорний (ET86RBKBK) ET86RBKBK | 8 540 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →