Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі велосипеди   /   Momi

Дитячий велосипед Momi Filo

Фото - Дитячий велосипед Momi Filo
Відео 1Фото 46
Momi Filo
Колір
Тип
триколісний
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
25 кг
Матеріал рами
пластик
Діаметр коліс
8 " / задніх — 7" /
Колеса
гумові
Литі диски
Складаний
Комплектація
підстаканник
Вага
4 кг
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
youtu.be
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2025
Маркування виробника
ROTR00023

ROTR00024

ROTR00025

MoMi FILO — це велосипед 3-в-1: каталка, триколісний велосипед і біговел. У комплект входять наклейки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Momi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Momi.
Як вибрати дитячий велосипедРозглядаємо основні критерії вибору дитячих велосипедів: вид транспорту, діаметр коліс та інші фактори

Купити Momi Filo

Усі ціни 29 →

Дитячий велосипед MoMi FILO gray 3 в 1 (ROTR00023) ROTR00023

+ 104 балів ITbox, Вид - триколісні, Вікова група - від 1 року, Діаметр коліс - 8" (21 см), матеріал коліс - поліуретан, рама... ще- алюміній, сірий, піддашок - немає
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 999 грн.

Велосипед MOMI Filo 3в1 Green 3в1 (ROTR00025) ROTR00025

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 840 грн.

Біговел-велосипед MoMi Filo Green 3 в 1 (ROTR00025)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Дитячий велосипед MoMi FILO green 3 в 1 (ROTR00025)

Вид - триколісні, Вікова група - від 1 року, Діаметр коліс - 8" (21 см), матеріал коліс - поліуретан, зелений, рама - алюміні... щей, піддашок - немає
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
3 139 грн.

MoMi FILO Green FILOGreen

Тип/Біговел|Складаний/Так|Вага/4 кг|Тип поставки/Поставляється в розібраному вигляді|Особливості/Триколісний|Матеріал рами/Пл... щеастик|Батарейки/Ні|Батьківська ручка управління/Ні|Регулювання сидіння по висоті/Так|Батарейки в комплекті/Ні|Регулювання керма по висоті/Так|Колір/Зелений|Країна виробництва/Китай|Вікова група/Від 2 років|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/MoMi|Джерело живлення/Ні
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Momi Filo

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди