Дитячий велосипед Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 18 (RB18G-4)
Фото 4 |
Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Baby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Baby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 18
Усі ціни 27 →Велосипед 18" RoyalBaby JENNY GIRLS белый RB18G-4-WHT | 7 740 грн. |
Велосипед RoyalBaby JENNY GIRLS 18", OFFICIAL UA, білий (RB18G-4-WHT) | 7 740 грн. |
Велосипед RoyalBaby Jenny Girls 18 Officaial Ua розовый (RB18G-4-PNK) | 7 740 грн. |
Детский велосипед Royal Baby jenny girls 18", розовый (rb18g-4-pnk) | 6 194 грн. |
Велосипед RoyalBaby JENNY GIRLS 18", OFFICIAL UA, білий RB18G-4-WHT | 8 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 18:
- Оснащений габаритним вогнем червоного кольору ззаду
Модификації Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 18
Ціни на Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 18 |
---|---|---|---|---|
Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 12 | від 4 767 грн. | 5 пропозицій | ||
Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 16 | від 6 168 грн. | 6 пропозицій | ||
Royal Baby Princess Jenny Girl Steel 18 | від 5 701 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →