Корм для собак Monge Fresh Pate Salmon 100 g 1 шт
Закрити
Шапка
Monge Fresh Pate Salmon 100 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Fresh Pate Salmon 100 g 1 шт
Усі ціни 9 →Вологий корм Monge Dog Fresh з лососем, 100 г | 41 грн. |
Вологий корм для собак Monge Dog Fresh зі свіжим лососем, 100 г (800947001Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 45 грн. |
Вологий корм для собак Monge Dog Fresh зі свіжим лососем, 100 г (800947001 | 45 грн. |
Корм Monge Dog Fresh Salmone вологий з лососем для дорослих собак 100 грMonge Dog Fresh Salmone з лососем Повнораціонний корм для собак. Ніжний паштет з додаванням м'яса лосося. Monge Fresh - це... щесмачні паштети з апетитними шматочками добірного свіжого м'яса Склад: свіже м'ясо 50%, свіжа риба 30% (свіжий лосось 10%), мінеральні речовини, вітаміни. Технологічні добавки: загусники і желеутворюючі компоненти. Гарантований аналіз: сирий білок 9,0%, сирі масла і жири 7,0%, сира зола 1,2%, сира клітковина 0,5%, вологість 82%. Харчові добавки / кг: вітамін А 3000 МО, вітамін D3 400 МО, вітамін Е 15 мг. Рекомендації по годівлі: Продук Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 45 грн. |
Ніжний паштет з лососем для собак Monge DOG FRESH 100 г (8009470013086) | 41 грн. | Продавець: Do.Little |
ще 4 пропозиції
Серія Monge FreshПорівняти в таблиці →
від 92 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет з куркою, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет зі свинини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет з телятини, клас: суперпреміум
від 45 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
від 41 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, овочі, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, клас: суперпреміум
від 50 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: паштет зі свининою і шматочками ананаса, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (яловичина 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (курка 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, риба 30% (тунець 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, (качка 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (ягня 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: телятина, печінка, овочі, крупи, олії і жири, мінерали, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 40 грн.
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо 78%, індичка 10%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо 78%, курка 10%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, овочі, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: паштет зі свининою і шматочками ананаса, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо 78%, ягня 10%, клас: суперпреміум
від 58 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ісландська баранина, свинина, курка, індичка, морква, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ірландська яловичина ангус, курка, свинина, індичка, зелена квасоля 4%, клас: суперпреміум
від 60 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (70% телятини), клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 57% (м'ясо свійської птиці 10%, ягняти 10%), клас: суперпреміум
від 59 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, картопля, клас: суперпреміум