Корм для собак Monge Daily Mini Starter 1.5 кг
Закрити
Шапка
Monge Daily Mini Starter 1.5 kg 1.5 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Daily Mini Starter 1.5 кг
Усі ціни 7 →Сухий корм для собак Monge Dog Mini Starter зі смаком курки з рисом 1.5 кг1.5 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, маленька Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 510 грн. |
Корм Monge Mini Starter for mother and baby сухий для цуценят дрібних поріВисокопротеїнов Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 510 грн. |
Сухий корм для собак Monge Mini Starter зі смаком курки з рисом 1.5 кг 800Monge Mini Starter canine - Повноцінний збалансований раціон для цуценят малих порід в період початку прикорму. Корм чудово з... щеасвоюється та сприяє правильному розвитку цуценяти. Корм також рекомендується під час вагітності та лактації. Корм з високим вмістом білку і жирів спеціально розроблений з урахуванням особливостей швидкого метаболізму у цуценят малих порід, а також, для правильного Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 510 грн. |
Monge Сухий корм для собак Monge Dog Mini Starter зі смаком курки з рисом+ 19 грн бонус, 1.5 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, маленька Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 510 грн. |
Сухий корм для собак Monge Mini + Starter canine зі смаком курки з рисом 1 | 510 грн. |
Сухий корм Monge DOG Mini Starter 1.5 кг (70004008) | 510 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий корм Monge Dog Mini Starter для цуценят дрібних порід 1,5 кг 7000400 | 510 грн. | Продавець: AFP |
Серія Monge DailyПорівняти в таблиці →
від 824 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 300 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 100 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 077 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 400 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 330 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
від 970 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 2 870 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 411 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 510 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 2 050 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 340 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 838 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 731 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 110 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 344 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Monge Daily Mini Starter
Ціни на Monge Daily Mini Starter |
---|---|---|---|---|
Monge Daily Mini Starter 1.5 кг | від 510 грн. | 7 пропозицій | ||
Monge Daily Mini Starter 15 кг | від 3 990 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 3 404 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно з курки 28 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 1 539 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 530 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум