Корм для собак Monge Daily Adult Mini Chicken 15 кг
Monge Daily Adult Mini Chicken 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Daily Adult Mini Chicken 15 кг
Усі ціни 8 →Сухий корм Monge Dog Mini Adult, для дорослих собак маленьких порід, курка | 3 450 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog Mini Adult зі смаком курки та рису 15 кг (815 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, маленька Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 2 731 грн. |
Корм Monge Dog Adult Mini Ricco сухий з куркою для дорослих собак дрібнихПовнораціонний сухий корм із куркою та рисом для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг. Це збалансоване харчування, що за... щебезпечує улюбленця необхідними вітамінами та мікроелементами для довгого і здорового життя. Чому варто придбати? Повністю покриває добову потребу тварини в енергії та корисних речовинах, є комплексним раціоном для дорослих собак малих порід із нормальною фізичною активністю Збагачений вітамінами A, D3, E, С, вітамінами групи В, цинком, селеном, біотином та іншими важливими мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 3 450 грн. |
Monge Сухий корм для собак Monge Dog Mini Adult зі смаком курки та рису 15+ 46 грн бонус, 15 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, маленька Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 2 731 грн. |
Сухий корм для дорослих собак маленьких порід Monge Dog Mini Adult зі смакMonge Natural Superpremium Mini Adult - це повноцінний збалансований раціон для дорослих собак малих порід з нормальною фізич... щеною активністю. Вміст в кормі білку та L-карнітину дозволяють собаці довгі роки зберігати активність і хорошу фізичну форму. Корм містить пробіотики, що сприяє покращенню травлення. Не містить консервантів і штучних барвників. Включений у склад екстракт юкки Шидігера Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 450 грн. |
ще 3 пропозиції
Серія Monge DailyПорівняти в таблиці →
від 824 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 300 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 100 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 077 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 400 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 330 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
від 970 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 2 870 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 411 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 510 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 2 050 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 340 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 838 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 731 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 110 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 344 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Monge Daily Adult Mini Chicken
Ціни на Monge Daily Adult Mini Chicken |
---|---|---|---|---|
Monge Daily Adult Mini Chicken 0.8 кг | від 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Monge Daily Adult Mini Chicken 3 кг | від 824 грн. | 19 пропозицій | ||
Monge Daily Adult Mini Chicken 7.5 кг | від 2 050 грн. | 7 пропозицій | ||
Monge Daily Adult Mini Chicken 15 кг | від 2 731 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 365 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 3 105 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: іберійська свинина, рис, клас: суперпреміум
від 3 059 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 2 310 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: курка, рис, клас: суперпреміум
від 3 129 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 453 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 447 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 2 486 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 3 704 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 3 139 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 2 721 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум