Бутербродниця Monte MT-3525
Monte MT-3525 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-3525
Усі ціни 17 →Monte MT-3525 | 1 437 грн. |
Мультимейкер Monte mt-3525 | 1 867 грн. |
Бутербродница Monte MT-3525 | 1 446 грн. |
Бутербродниця Monte MT-3525 | 1 421 грн. |
Monte 3525-MT | 1 409 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →