Електробритва Monte MT-5004B
Monte MT-5004B синій чорний |
|
Недорога роторна електробритва з мережевим живленням та ергономічним пластиковим корпусом із зручним хватом. Призначена лише для сухого гоління. Відрізняється демократичною вартістю та ергономічним зовнішнім дизайном. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023 року, орієнтований на економних користувачів, які віддають перевагу роторним електричним бритвенним системам.
Обладнана системою гоління з трьох двоконтурних плаваючих роторних елементів. Ця конструкція забезпечує прийнятну точність обробки таких традиційно складних зон, як носогубна складка, підборіддя та шия. Завдяки оптимальному контакту зі шкірою і використанню роторних ножів, що самозаточуються, виконаних з якісної легованої сталі, гарантується швидке і легке різання щетинок будь-якої товщини і жорсткості. Щоденне використання бритви Monte MT-5004B не викликає порізів, стійких неприємних відчуттів або серйозного подразнення шкіри, а невелике швидкопочервоніння, що іноді з'являється після перших сеансів, зникає після короткої адаптації (зазвичай до 7 днів). Обладнана невеликим тримером відкидним для самостійного моделювання волосся на скронях і вусах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Купити Monte MT-5004B
Усі ціни 13 →Monte 5004-MTB | 564 грн. |
Бритва Monte MT-5004B MT-5004 B black | 548 грн. |
Електробритва Monte MT-5004B | 543 грн. |
Електробритва чоловіча Monte MT-5004 B | 641 грн. |
Електробритва Monte MT-5004-Black 3 Вт чорна | 778 грн. |
Модификації Monte MT-5004B
Ціни на Monte MT-5004B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5004S | від 543 грн. | 13 пропозицій | ||
Monte MT-5004B | від 543 грн. | 14 пропозицій |