Електробритва Rotex RHC228-S
Фото 7 |
Rotex RHC228-S 2021 ріктример |
|
Проста, зручна в експлуатації і недорога роторна бритва з акумуляторним живленням. Відзначимо, що ця модель призначена виключно тільки для сухого гоління і не розрахована на використання спільно з піною або гелями. Відрізняється максимально демократичною вартістю, гідним рівнем автономності і зручним сучасним дизайном. Позиціонується виробником в бюджетний ціновий сегмент як модель з функціональністю початкового рівня.
Бритва Rotex RHC228-S оснащена плаваючою робочою головкою з трьома роторними ріжучими елементами, які через свої конструктивні особливості забезпечують якісне зрізання щетини без ризику пошкодження шкірного покриву. Завдяки рухомому підвісу забезпечується максимально щільний контакт зі шкірою навіть на таких традиційно складних ділянках, як шия, підборіддя та ін серед іншого модель отримала вбудований тример для підрівнювання вусів і бакенбардів, а також надання форми бороді і створення ідеального образу. Вбудований акумулятор забезпечує пристрою до 40 хв безперервної роботи, але при цьому його повна зарядка зажадає близько 8 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Купити Rotex RHC228-S
Усі ціни 21 →Електробритва чоловіча Rotex RHC228-S | 855 грн. |
Електробритва Rotex RHC228-S | 499 грн. |
Електробритва чоловіча Rotex RHC228-S | 742 грн. |
Rotex RHC228-S | 649 грн. |
Бритва ROTEX RHC228-S | 883 грн. |
Відмінний варіант. Повна копія Xiaomi Einchen 3D Як завжди, заряджання через кабель Type-C. Швидка зарядка та тривалий час роботи від акумулятора. Шикарна якість гоління, як на мене. Не знайдено.
На преміум не котить-річ для виконання своїх щоденних завдань. Pryshchuk A.V.: користуюся Rotex RHC228-S менше місяця |