Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Системи охолодження   /   Montech

Система охолодження Montech RX120 PWM Black

Фото - Система охолодження Montech RX120 PWM Black
Фото 7
Montech RX120 PWM Black
Головне
Призначенняу корпус
Типреверсивний вентилятор
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникаковзання (Rifle Bearing)
Мінімальні оберти800 об/хв
Максимальні оберти1600 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік59 CFM
Статичний тиск1.8 мм H2O
Рівень шуму27 дБ
Джерело живлення4-pin
Інше
Підсвічування
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Тип кріпленняболти
Гарантія виробника3 роки
Габарити120x120x25 мм
Вага145 г
Офіційний сайтmontechpc.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Montech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Montech.

Купити Montech RX120 PWM Black

Усі ціни 6 →

MONTECH RX120 PWM BLACK

Особливості вентилятора Montech RX120 PWM: - Вражаюче ARGB-підсвічування. - Вентилятор для корпусу/радіатора та процесорног... щео кулера. - Інтелектуальне керування 4PIN PWM. - Дев'ять спеціалізованих лопатей у формі крил для підвищення продуктивності. - Майже безшумна робота. - Надміцний гвинтовий підшипник. - Спеціалізовані реверсивні лопаті вентилятора.Сучасна естетика У RX120 PWM вбудовано загалом 20 світлодіодів, а шестикутне RGB-кільце на рамці виводить естетику дизайну на новий рівень. Крім того, він містить різні режими освітлення і підтримує роз'єми 5V3PIN на материнській платі для програмного керування. Усе це дає змогу повністю кастомізувати вашу збірку.Створено для охолодження системи RX120 PWM - чи то корпус, чи то вентилятор радіатора - має всі необхідні характеристики та сумісність. Ретельно продумана конструкція дев'ятилопатевого вентилятора стабілізує повітряний потік, у такий спосіб значно покращуючи тепловіддачу. Одночасно знижується рівень шуму під час роботи вентилятора. RX120 PWM здатний забезпечити стабільну роботу під час охолодження суперелітної збірки!Автоматичний режим керування ШІМ Завдяки вдосконаленому ШІМ-керуванню швидкість обертання вентилятора регулюється залежно від температури системи, яку відстежує материнська плата, що дає змогу користувачеві на свій розсуд регулювати швидкість обертання вентилятора від 800 до 1600 об/хв і ефективно охолоджувати ПК.Безшумна робота У вентиляторі RX120 PWM використовується спеціальна рамка і лопаті, оптимізовані для забезпечення максимальної безшумності. Навіть на найвищих обертах рівень шуму становить менше ніж 27 дБ(A). Поєднання тиші та високої продуктивності - найкращий вибір для вашої ігрової збірки.Довговічний підшипник Rifle Порівняно з іншими вентиляторами з гідравлічним підшипником, підшипник Rifle забезпечує надзвичайно довгий термін служби - 80 000 годин. Доведено, що він має більшу міцність, довговічність і набагато менший рівень шуму.Вібростійкі конструкції Наші інтегровані 8 округлих антивібраційних накладок знижують вібрацію і шум, викликані резонансними явищами.Спеціалізована лопать реверсивного вентилятора Вентилятори RGB є основним елементом багатьох сучасних корпусів ПК, але більшість вентиляторів під час забору повітря загороджують RGB-підсвітку рамкою. У RX120 використовується зворотна конструкція лопатей вентилятора, тож під час використання як вентилятора, що всмоктує повітря, ви можете бачити RGB-підсвітку у всій її красі. Втрата продуктивності не потрібна.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
348 грн.

Вентилятор MONTECH 120MM RX120 PWM BLACK (RX120 PWM BLACK)

Маркетплейс: MAUDAU  ProHardware З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
312 грн.

Montech Вентилятор для ПК Montech RX120 PWM Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
399 грн.

Кулер Montech RX120 PWM (RX120 PWM BLACK)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Barberry З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
409 грн.

Кулер Montech RX120 PWM (RX120 PWM BLACK) 321894

Маркетплейс: Rozetka.ua  Є-Мрія З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.

Вентилятор MONTECH 120MM RX120 PWM BLACK (RX120 PWM BLACK)

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolGamer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
302 грн.

Динаміка цін на Montech RX120 PWM Black

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
звичайна модель, нічого особливого
27 вересня 2024
Придбав декілька тижнів назад у різних продавців модель RX 140 та AX 140. Почали тріщати на малих обертах. Замовив знов у іншого продавця, тріщить з коробки. Так, вони гарні, так значний повітряний потік. Але при цьому доволі шумні. І велике розчарування з якості підшипника.
Дизайн, повітряний потік
Шум навіть на 600об, тріск підшипника
Володимир Малашинкористуюся Montech RX140 PWM White менше місяця
Додати відгук

Модификації Montech RX120 PWM Black

Ціни на Montech RX120 PWM Black
Montech RX120 PWM White від 287 грн.22 пропозиції
Montech RX120 PWM Black від 302 грн.6 пропозицій
Montech RX140 PWM White від 378 грн.21 пропозиція
Montech RX140 PWM Black від 435 грн.7 пропозицій