Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Системи охолодження   /   Montech

Система охолодження Montech RX140 PWM Black

Фото - Система охолодження Montech RX140 PWM Black
Фото 6
Montech RX140 PWM Black
Головне
Призначенняу корпус
Типреверсивний вентилятор
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора140 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникаковзання (Rifle Bearing)
Мінімальні оберти600 об/хв
Максимальні оберти1600 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік90.5 CFM
Статичний тиск2.9 мм H2O
Напрацювання на відмову60 тис. год
Рівень шуму28 дБ
Джерело живлення4-pin
Інше
Підсвічування
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Тип кріпленняболти
Гарантія виробника3 роки
Габарити140x140x25 мм
Вага206 г
Офіційний сайтmontechpc.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Montech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Montech.

Купити Montech RX140 PWM Black

Усі ціни 8 →

Вентилятор Montech RX140 PWM Black

Вражаюче підсвічування ARGB Відмінний корпус/радіатор та вентилятор кулера ЦП 4PIN PWM Smart Control Дев’ять спеціалізованих... щелопатей у формі крила для додаткової продуктивності Практично безшумна робота Надміцний підшипник Rifle Чи це корпус, радіатор або вентилятор радіатора, RX140 PWM охоплює повні специфікації та сумісність. Ретельна конструкція з кутом вигину набору з дев'яти лопат вентилятора стабілізує повітряний потік, тим самим радикально покращує здатність розсіювання тепла. Одночасно знижуючи шум під час роботи вентилятора. RX140 PWM здатний забезпечити стабільну роботу при охолодженні надвисококласного збирання!
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
435 грн.

Кулер для корпуса Montech RX140 PWM Black

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
469 грн.

Вентилятор для корпуса Montech RX140 PWM BLACK

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
550 грн.

Montech RX140 PWM Black RX140PWMBlack

Матеріали радіаторів/Ні|Система підшипників/Втулка (підшипник ковзання)|Діаметр вентиляторів/140 мм|Призначення/Для корпусу|К... щеолір виробника/Чорний|Повітряний потік/90,5 CFM|Вага/0,206 кг|Кількість вентиляторів/1 шт.|Розміри вентиляторів/140 x 140 x 25 мм|Підсвічування/Різнокольорова|Роз'єми живлення/3pin + 4pin| Додаткові можливості/Підсвічування|Тиск/2,9 мм H2O|Кількість радіаторів/Ні|Напруга живлення вентиляторів/12 В|Гарантійний термін/3 роки|Рівень шуму/27,9 дБ|Максимальна швидкість обертання вентиляторів/1600 об/хв|Бренд/Montech|Конструкція системи охолодження/Кулер
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
629 грн.

Вентилятор Montech RX140 PWM Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vendedor З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
442 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Montech RX140 PWM Black

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
звичайна модель, нічого особливого
27 вересня 2024
Придбав декілька тижнів назад у різних продавців модель RX 140 та AX 140. Почали тріщати на малих обертах. Замовив знов у іншого продавця, тріщить з коробки. Так, вони гарні, так значний повітряний потік. Але при цьому доволі шумні. І велике розчарування з якості підшипника.
Дизайн, повітряний потік
Шум навіть на 600об, тріск підшипника
Володимир Малашинкористуюся Montech RX140 PWM White менше місяця
Додати відгук

Модификації Montech RX140 PWM Black

Ціни на Montech RX140 PWM Black
Montech RX120 PWM White від 199 грн.22 пропозиції
Montech RX120 PWM Black від 302 грн.6 пропозицій
Montech RX140 PWM White від 379 грн.22 пропозиції
Montech RX140 PWM Black від 435 грн.8 пропозицій