Вентилятор Montech AX120 PWM Black
Фото 7 |
Montech AX120 PWM Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики AX120 PWM Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Montech AX120 PWM Black
Усі ціни 12 →Кулер до корпусу MONTECH AX120 PWM BLACK | 410 грн. |
Кулер до корпусу MONTECH AX120 PWM BLACK | 349 грн. |
Montech AX120 PWM BLACK | 429 грн. |
MONTECH Кулер до корпусу MONTECH AX120 PWM BLACK | 349 грн. |
Montech AX120 PWM BLACK | 439 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Montech AX120 PWM Black
Ціни на Montech AX120 PWM Black |
---|---|---|---|---|
Montech AX120 PWM White | від 380 грн. | 10 пропозицій | ||
Montech AX120 PWM Black | від 344 грн. | 12 пропозицій | ||
Montech AX140 PWM White | від 569 грн. | 10 пропозицій | ||
Montech AX140 PWM Black | від 592 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →