Фен Moser 4340-0470
Фото 3 |
Moser 4340-0470 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser 4340-0470
Професійний фен для волосся Wahl Super Dry (4340-0470) | 1 850 грн. |
Професійний Фен для волосся Wahi 4340-0470 Super Dry 2000 Вт з турбо Чорни | 1 999 грн. |
Фен Wahl SuperDry™ Tourmaline 2000W 4340-0470*73 | 1 400 грн. |
Фен WAHL Super Dry 4340-0470 | 1 400 грн. |
Професійний фен для сушіння волосся Wahl SuperDry 2000W 4340-0470 | 1 540 грн. |
Додаткові функції і можливості фена Moser 4340-0470:
- Знімний металевий фільтр
- Довжина мережевого шнура 3 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →