Стайлер Moser 4480-0050
Відео 1Фото 2 |
Moser 4480-0050 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser 4480-0050
Усі ціни 8 →Щипці міні Moser CeraStyle Mini 4480-0050 | 690 грн. |
Праска для волосся Moser 4480-0050 CeraStyle Mini | 1 043 грн. |
Випрамляч дорожній MOSER CeraStyle Min чорний (4480-0050) (0051559) | 927 грн. |
Праска для волосся Moser 4480-0050 CeraStyle Mini | 1 257 грн. |
Праска Moser CeraStyle Mini 4480-0050 з термочохлом | 750 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фена Moser 4480-0050:
- Футляр для зберігання приладу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →