Електробритва Moser Pro Finish (3616-0050)
Відео 1Фото 6 |
Moser Pro Finish |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser Pro Finish
Усі ціни 11 →Портативна бритва шейвер Moser Pro Finish 3616-0050 | 1 550 грн. |
Электробритва мужская Moser Finish Pro 3616-0050 | 1 667 грн. |
Електробритва чоловіча Moser Finish Pro 3616-0050 | 1 582 грн. |
Шейвер MOSER Pro Finish (3616-0050) (0295450) | 1 924 грн. |
Шейвер для гоління Moser Pro Finish Shaver 3616-0050 (21632WB) | 1 589 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →