Електробритва Braun Series 3 3000s
Відео 6Фото 6 |
Braun Series 3 3000s |
|
Практична електрична сіткова бритва з вбудованою акумуляторною батареєю від одного з провідних європейських виробників бритвеної техніки. Позиціонується як модель середнього класу призначена для сухого гоління і здатна задовольнити потреби більшості користувачів. Обладнана покращеної бриючої системою з плаваючою головкою і використанням технології MicroComb. Головка складається з універсального тримера і двох, розташованих по обидві сторони від нього, плаваючих сіток SensoFoil.
Тонка стінка сіток і спеціальна форма отворів роблять гоління максимально гладким і чистим. Плаваючі елементи повністю повторюють контури особи і можуть рухатися незалежно один від одного. Така конструкція повністю виключає ризик порізу і мінімізує ймовірність подразнення чутливої шкіри. Бритва Braun Series 3 3000s обладнана містким літій-іонним акумулятором, який заряджається всього за одну годину.
Час автономної роботи при цьому складає до 45 хв, що дозволяє використовувати бритву в поїздках/відрядженнях або похідно-польових умовах. У разі повного розряду батареї гоління можна продовжити живленням від мережі. Бритва оснащена світлодіодним індикатором заряду і водонепроникна. Проста в обслуговуванні і догляді – після використання достатньо промити проточною водою або скористатися щіткою, йде в комплекті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 3 3000s
Электробритва Braun Series 3 3000s Black | 2 549 грн. |
Электробритва мужская Braun Series 3 3000s | 3 842 грн. |
Електробритва чоловіча Braun Series 3 3000s | 3 836 грн. |
1 0 1 6 |
Хвалити почну з її головної гідності - голить добре. Щетина у мене досить жорстка і проблем із її захопленням у бритви ніяких. Якщо голитися щодня, то процедуру йде 3-4 хвилини. Але я частіше голюся через день-два і часу це займає трохи більше, хвилин 6-7. Виголює дуже чисто, як для електробритви майже ідеально, на 9 з 10. Якщо порівнювати зі верстатом Gilete Fusion, який стоїть у ванній, то в глибині голитися ця машина трохи поступається. Але для гоління двох-триденної щетини верстатом мені потрібно не менше півгодини часу і чимало гарячої води для розпарювання обличчя. Інакше, без розм'якшення щетини, нормально голитися неможливо, та й верстат вбивається втричі швидше. А цю бритву можна використовувати без додаткового шаманства, тому часу економиться маса. У відрядженнях вона взагалі незамінна. Акумулятор ємний, його вистачає на 5-7 процедур, тобто на тиждень-півтора. Заряджається батарея швидко. Також голитися можна прямо під час зарядки, акумулятор від цього не страждає. На самій бритві є два добре помітні і зрозумілі світлодіодні індикатори. За ними можна швидко оцінити стан батареї. Ще я вважав економічність цієї машинки. Виходить, що за рік використання вона замінює 12 жилетівських касет та за півтора року повністю відбиває свою вартість. Щетину вріже добре, але неглибоко. Вранці голився – увечері вже свіжа поросль добре відчувається. Термін служби голівки півтора-два роки і нова коштує близько 1000 грн. |