Електрочайник MPM MCZ-122 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Фото 7 |
MPM MCZ-122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MCZ-122 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Электрочайник MPM MCZ-122 | 801 грн. |
Чайник MPM MCZ-122 | 843 грн. |
Електрочайник МРМ MCZ-122 | 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →