Електрочайник Ardesto EKL-F110 2150 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Відео 1Фото 6 |
Ardesto EKL-F110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto EKL-F110 2150 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 64 →Ardesto Ardesto EKL-F110 | 899 грн. |
Электрочайник Ardesto EKL-F110 | 899 грн. |
Електрочайник Ardesto EKL-F110 | 899 грн. |
Електрочайник ARDESTO EKL-F110 | 899 грн. |
Електрочайник Ardesto EKL-F110, чорний | 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →