Плита MPM MKE-14 чорний
MPM MKE-14 2022 рікзахист від дітей |
|
Компактна, проста і порівняно недорога одноконфорочная плита з індукційним типом нагріву, представлена на ринку в 2022 році. Виріб цього типу головним чином розраховане на користувачів, яким необхідна тимчасова модель або ж плита для дачі/заміського будинку, в якому вони бувають лише час від часу, але при цьому які не готові миритися з найпростішою функціональністю. Так, плита MPM MKE - 14 примітна використанням індукційного способу нагріву, який перш за все відрізняється високою ефективністю і безпекою, оскільки нагрівається не сама конфорка, а безпосередньо розміщена на ній посуд.
Виріб має одну конфорку діаметром 190 мм і потужністю 1,8 кВт, розраховану на використання посуду діаметром від 120 до 200 мм. Модель оснащена сенсорною панеллю управління зі світлодіодним дисплеєм, опцією блокування, налаштуванням температури в діапазоні 60-240 °C і індикатором живлення. Ця плита займає мінімум місця, а готувати на ній можна так само зручно, як і на повнорозмірною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM MKE-14 чорний
Усі ціни 22 →Настільна плита Mpm MKE-14 | 1 471 грн. |
Плита настільна MPM MKE-14 | 1 115 грн. |
Настільна плита MPM MKE-14 | 1 450 грн. |
Настільна плита MPM MKE-14 | 1 199 грн. |
MPM MKE-14 | 1 199 грн. |