Плита MPM 54-KGF-21 білий
Фото 3 |
MPM 54-KGF-21 білий білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 54-KGF-21 білий
Усі ціни 7 →Газовая плита Mpm 54-KGF-21 | 9 485 грн. |
Плита MPM 54-KGF-21 білий | 10 347 грн. |
Газова плита MPM MPM-54-KGF-21 | 10 094 грн. |
MPM 54-KGF-21 | 14 022 грн. |
MPM 54-KGF-21 | 14 364 грн. |
Газовая плита MPM MPM-54-KGF-21 | 10 100 грн. |
Газова плита MPM MPM-54-KGF-21 | 10 104 грн. |
Модификації MPM 54-KGF-21
Ціни на MPM 54-KGF-21 |
---|---|---|---|---|
MPM 54-KGF-21 білий | від 9 485 грн. | 7 пропозицій | ||
MPM 54-KGF-21/B чорний | від 10 301 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →