Плита MPM MKE-12 чорний
MPM MKE-12 чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MKE-12 чорний
Усі ціни 12 →Настольная индукционная плита mpm mke-12 | 2 693 грн. |
Електроплитка індукційна MPM MKE-12 | 2 492 грн. |
MPM MKE-12 | 2 538 грн. |
Плита інд. MPM MKE-12 | 2 536 грн. |
Електрична плитка MPM MKE-12 | 2 723 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →