Плита Sencor SCP 3601 GY чорний
Фото 11 |
Sencor SCP 3601 GY чорний 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SCP 3601 GY чорний
Настільна плита Sencor SCP 3601GY | 2 417 грн. |
Настольная плита Sencor SCP 3601GY | 2 413 грн. |
Настільна плита Sencor SCP 3601GY | 2 407 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →