Пилосос
MPM MOD-51
Фото 6 |
MPM MOD-51 2022 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MOD-51
Усі ціни 17 →Пилосос MPM MOD-51 | 3 599 грн. |
Пилосос з мішком Mpm MOD-51 | 3 654 грн. |
Пилосос Mpm Product MOD-51 | 3 381 грн. |
Пилосос MPM MOD-51 | 3 273 грн. |
Пылесос с мешком MPM MOD-51 | 3 903 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →