Бутербродниця MPM MOP-43M
MPM MOP-43M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MOP-43M
Усі ціни 40 →Мультимейкер MPM MOP-43M | 1 890 грн. |
Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Mpm MOP-43M | 2 285 грн. |
Мультимейкер Mpm Product MOP-43M | 2 094 грн. |
Бутербродниця MPM MOP-43M | 2 199 грн. |
Бутербродница mpm Product mop-43m | 1 996 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →