Бутербродниця Zelmer ZSM7900
Відео 1Фото 9 |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmer ZSM7900
Усі ціни 15 →Бутербродниця Zelmer ZSM7900 | 1 849 грн. |
Мультимейкер Zelmer ZSM7900 3 до 1 | 1 911 грн. |
Мультімейкер (Бутербродница-сплит-Гриль) Zelmer ZSM7900 | 1 779 грн. |
Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Zelmer ZSM7900 3 в 1 | 2 043 грн. |
Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Zelmer ZSM7900 3 в 1 | 2 098 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →