Точильний верстат MPT MBG1253 125 мм / 150 Вт
Фото 6 |
MPT MBG1253 125 мм / 150 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MBG1253 125 мм / 150 Вт
Усі ціни 6 →Точильний верстат MPT MBG1253 | 1 880 грн. |
Точильний верстак MPT MBG1253 | 1 767 грн. |
Точильна машина Mpt Profl 125 х 12.7 мм 150 Вт мідна навитка (MBG1253) | 1 880 грн. |
Точильна машина MPT GM PROFI 125*12,7 мм, 150 Вт, 2950 об/хв, мідна обмотк | 1 880 грн. |
Машина точильна MPT PROFI 125х12.7 мм 150 Вт 2950 об/хв мідна обмотка MBG1 | 1 878 грн. |
Точильна машина МРТ PROFI 125*12.7 мм 150 Вт 2950 об/хв мідна обмотка MBG1 | 1 880 грн. |
Модификації MPT MBG1253
Ціни на MPT MBG1253 |
---|---|---|---|---|
MPT MBG1253 125 мм / 150 Вт | від 1 767 грн. | 6 пропозицій | ||
MPT MBG1503 150 мм / 250 Вт | від 2 425 грн. | 4 пропозиції | ||
MPT MBG2003 200 мм / 370 Вт | від 3 517 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →