Ланцюгова пила MPT MGS5802-18
Фото 12 |
MPT MGS5802-18 450 мм550 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MGS5802-18
Усі ціни 9 →Бензопила MPT MGS5802-18 | 6 000 грн. |
Пилка MPT MGS5802-18 | 5 640 грн. |
Ланцюгова пила MPT 2.2 кВт 450 мм (MGS5802-18) | 6 000 грн. |
Пила ланцюгова бензинова MPT GM, 2200 Вт, 58 см3, 450 мм/18", плавний пуск | 6 000 грн. |
Пила ланцюгова бензинова MPT, 2200 Вт, 58 см, 450 мм/18", плавний пуск. Re | 6 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації MPT MGS5802-18
Ціни на MPT MGS5802-18 |
---|---|---|---|---|
MPT MGS5802-18 | від 5 640 грн. | 9 пропозицій | ||
MPT MGS5802-22 | від 5 922 грн. | 7 пропозицій |