Шабельна пила MPT MRS9503
MPT MRS9503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MRS9503
Усі ціни 8 →Пила шабельна MPT MRS9503 | 3 670 грн. |
Шабельна пила MPT MRS9503 | 3 670 грн. |
Пила шабельна MPT 950 Вт 0 — 2800 об./хв 150 / 5 мм (MRS9503) | 3 670 грн. |
Пила шабельна MPT GM 950 Вт, 0-2800 об/хв., 150/5 мм, дод. щітки, полотно | 3 670 грн. |
Пила шабельна MPT, 950 Вт. 0-2800 про/хв, 150/5 мм, додаткові щітки, полот | 3 670 грн. |
ще 3 пропозиції