Шабельна пила MPT MRS7503
Фото 6 |
MPT MRS7503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MRS7503
Усі ціни 8 →Пила шабельна MPT MRS7503 | 3 150 грн. |
Шабельна пила MPT MRS7503 | 3 150 грн. |
Пила шабельна MPT 750 Вт 0 — 2800 об./хв 115 / 5 мм (MRS7503) | 3 150 грн. |
Пила шабельна MPT GM 750 Вт 0-2800 об/хв 150/5 мм додаткові щітки полотно | 3 150 грн. |
Пила шабельна MPT, 750 Вт, 0-2800 об/хв, 150/5 мм, додаткові щітки, полотн | 3 150 грн. |
ще 3 пропозиції