Мийка високого тиску MPT MHPW1403
Відео 1Фото 12 |
MPT MHPW1403 |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MHPW1403
Усі ціни 8 →Мийка високого тиску MPT MHPW1403 | 5 001 грн. |
Мінімийка високого тиску MPT MHPW1403 | 4 751 грн. |
Мийка високого тиску MPT GM 125 Bar, 1400 Вт, 5.5-6.5 л/хв, мідна обмотка, | 5 001 грн. |
Мийка високого тиску MPT, 110 Bar, 1400 Вт, 5.5-6.5 л/хв. Black and Red (M | 5 001 грн. |
Мийка високого тиску MPT 110 Bar 1400 Вт 5.5-6.5 л/хв мідна обмотка пінна | 4 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →