SSD MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440E350-P83 480 ГБ
Відео 4Фото 5 |
MSI S78-440E350-P83 |
|
Недорогий, але продуктивний накопичувач SSD об'ємом 480 ГБ, побудований на базі другого покоління 64-шарової пам'яті TLC 3D NAND. Належить до початкового цінового сегменту, входить до лінійки твердотільних накопичувачів MSI SPATIUM 2023 року, яка поєднує добре збалансовані SSD диски середнього та топового рівня. Накопичувач виконаний у 2.5-дюймовому форм-факторі, має стандартну товщину (7 мм) і може бути встановлений у будь-які повнорозмірні ПК та ноутбуки з вільним 2.5-дюймовим слотом.
Важливо відзначити, що накопичувач має зворотну сумісність з інтерфейсами підключення SATA 3 і SATA 2. Це означає, що він може бути використаний для оновлення старих ПК і ноутбуків, які підтримують тільки старіші версії інтерфейсу SATA і не дружать зі стандартом M.2. У ролі апаратної основи MSI SPATIUM S270 виступає 4-канальний контролер PHISON S11, що підтримує високошвидкісне SLC-кешування, прогресивне LDPC-кодування, а також технології TRIM, S.M.A.R.T, ECC та E2.
TRIM дозволяє оптимізувати продуктивність і продовжити термін служби накопичувача шляхом видалення даних, що не використовуються. Технологія S.M.A.R.T (Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology) надає інформацію про стан накопичувача та попереджає про можливі проблеми. ECC (Error Correction Code) виправляє помилки читання даних, а E2 підвищує ефективність кодування, забезпечуючи безпечне зберігання та передачу інформації. Заявлений виробником гарантований ресурс запису складає 250 ТБ. Офіційна гарантія - 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440E350-P83 480 ГБ
Усі ціни 36 →Накопичувач SSD 480GB MSI Spatium S270 2.5" SATAIII 3D TLC (S78-440E350-P8 | 1 489 грн. |
SSD диск MSI Spatium S270 480GB (S78-440E350-P83) S78-440E350-P83 | 1 575 грн. |
Msi Spatium S270 480 Gb (S78-440E350-P83) | 1 576 грн. |
Msi Spatium S270 480 Gb (S78-440E350-P83) | 1 547 грн. |
SSD-накопичувач MSI Spatium S270 480GB 2.5" SATAIII 3D NAND (S78-440E350-P | 1 519 грн. |
Модификації MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440E350-P83
Ціни на MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440E350-P83 |
---|---|---|---|---|
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 240 ГБ | від 909 грн. | 33 пропозиції | ||
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440E350-P83 480 ГБ | від 1 479 грн. | 38 пропозицій | ||
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440P130-P83 960 ГБ | від 2 230 грн. | 35 пропозицій |