SSD MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 240 ГБ
Відео 4Фото 5 |
MSI S78-440N070-P83 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 240 ГБ
Усі ціни 31 →Накопичувач SSD 240GB MSI Spatium S270 2.5" SATAIII 3D TLC (S78-440N070-P8 | 949 грн. |
SSD диск MSI Spatium S270 240GB (S78-440N070-P83) S78-440N070-P83 | 909 грн. |
MSI 240GB Spatium S270 2.5" SATAIII 3D TLC (S78-440N070-P83) | 949 грн. |
Накопитель SSD 240GB MSI Spatium S270 2.5" SATAIII 3D TLC (S78-440N070-P83 | 977 грн. |
MSI 240GB Spatium S270 (S78-440N070-P83) s78-440n070-p83 | 1 131 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83
Ціни на MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 |
---|---|---|---|---|
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440N070-P83 240 ГБ | від 909 грн. | 33 пропозиції | ||
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440E350-P83 480 ГБ | від 1 479 грн. | 38 пропозицій | ||
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5" S78-440P130-P83 960 ГБ | від 2 230 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →