SSD MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440L690-P83 1 ТБ
Відео 3Фото 5 |
MSI S78-440L690-P83 500 ГБ1 ТБ |
|
Відносно недорогий, якісний і досить швидкий накопичувач SSD ємністю в 1 ТБ. Входить до лінійки MSI Spatium, яку тайванці запустили у 2021 році і з того часу почули чимало похвали на свою адресу. З точки зору ціни та продуктивності накопичувачі Spatium є універсальним вибором для робочих та ігрових збірок, від яких потрібна висока, але не рекордна швидкість обміну даними. MSI SPATIUM M450 виконаний у компактному форм-факторі M.2 2280, завдяки чому може використовуватися навіть у ноутбуках та ультрабуках з тонким корпусом.
Головна вимога до пристрою – підтримка протоколу NVMe 1.4. Роль мозку грає популярний контролер середнього рівня Phison E19T із підтримкою шини PCI-E 4.0. Як основа використовується 176-шарова TLC-пам'ять від Micron, яку звичніше бачити в накопичувачах вищого рівня. Заявлена виробником швидкість лінійного читання становить 3600 МБ/с, тоді як швидкість запису обмежується 3000 МБ/с, що значно перевищує можливості SATA3 SSD та наближається до швидкості дорожчих моделей із підтримкою PCI-E 4.0. З урахуванням високої конкуренції в бюджетному сегменті, MSI вирішили залучити потенційного покупця за допомогою 5-річної гарантії та збільшеного ресурсу на перезапис (600 ТБ для моделі ємністю 1 ТБ).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440L690-P83 1 ТБ
Усі ціни 28 →SSD накопичувач MSI Spatium M450 1 TB (S78-440L690-P83) | 2 893 грн. |
MSI SPATIUM M450 3D NAND TLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) (S78-440L980-P83) S78-44 | 3 115 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB SPATIUM M450 MSI (S78-440L980-P83) | 3 226 грн. |
Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC | 2 791 грн. |
SSD диск MSI Spatium M450 1TB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-4 | 2 931 грн. |
Модификації MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440L690-P83
Ціни на MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440L690-P83 |
---|---|---|---|---|
MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 500 ГБ | від 1 899 грн. | 27 пропозицій | ||
MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440L690-P83 1 ТБ | від 2 734 грн. | 28 пропозицій |