SSD MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 500 ГБ
Відео 3Фото 5 |
MSI S78-440K090-P83 500 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 500 ГБ
Усі ціни 27 →Накопитель SSD M.2 2280 500GB SPATIUM M450 MSI (S78-440K220-P83) | 2 193 грн. |
Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND T | 1 949 грн. |
SSD диск MSI Spatium M450 500GB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78 | 1 899 грн. |
Msi Spatium M450 500 Gb (S78-440K090-P83) | 2 039 грн. |
Msi Spatium M450 500 Gb (S78-440K090-P83) | 1 991 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83
Ціни на MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 |
---|---|---|---|---|
MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440K090-P83 500 ГБ | від 1 899 грн. | 27 пропозицій | ||
MSI SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440L690-P83 1 ТБ | від 2 734 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →