Пальник MSR PocketRocket
Відео 1Фото 4 |
MSR PocketRocket |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSR PocketRocket
Усі ціни 9 →Газовий пальник MSR PocketRocket 2 Stove (09884) 09884 | 2 856 грн. |
Система приготування їжі MSR PocketRocket 2 Mini Stove Kit 10379 | 5 502 грн. |
Пальник MSR PocketRocket 2 Mini Stove Kit (10379) | 5 502 грн. |
Газовий пальник MSR PocketRocket Deluxe (10955) 10955 | 4 998 грн. |
Газовий пальник MSR PocketRocket Deluxe 10955 | 4 998 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →